Компанія «Novos Development». Жити комфортно!

«Novos Development» — професійний девелопмент в сегменті житлової 

нерухомості.

З 2005 року ми займаємо лідируючі позиції на ринку житлової нерухомості м Полтава зі зведення будинків в історичній частині міста.

Наші досягнення:

— за 13 років роботи компанія реалізувала десятки унікальних будівельних об’єктів; — більше тисячі сімей придбали квартири в наших будинках, отримавши сучасне, просторе і комфортне житло.

Наш сьогоднішній успіх забезпечений:

— високою культурою ведення бізнесу; — високою якістю будівельних робіт; — надійністю, відповідальністю і високим професіоналізмом.

Ключові цінності і принципи компанії:

— Фінансова стабільність — стратегічний системний менеджмент, ефективне управління активами і ресурсами, зміни та інновації; — стійке ділова репутація — прозорість і чесність, відповідальне лідерство, дотримання законів і правил, стабільний розвиток і соціальна відповідальність; — професійна команда — партнерство і єдність цілей, взаємоповага і довіра, розвиток потенціалу фахівців.

Компанія «Novos Development» — це створення комфортних умов для життя, які відповідають духу часу. Ми прагнемо не тільки поліпшити умови побуту і відпочинку людей, а й робимо все для того, щоб удосконалювати інфраструктуру і локально упорядкувати міський простір, змінюючи зовнішній вигляд міста на краще. Це наш внесок у розвиток і процвітання рідної Полтави.

Ми цінуємо свою репутацію, тому що Ваша довіра для нас головне.

                                                                                                                                     Ігор Сірик, генеральний директор «Novos Development»